Koncert charytatywny w Łodzi – WOŚP

Dzień: niedziela, 15 stycznia 2023 r.
Miejsce: Łódź

W niedzielę, 15 stycznia 2023 r., wziąłem udział w koncercie charytatywnym zorganizowanym w Łodzi w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbyło się dzięki zaangażowaniu dr Tomasza Karaudy, który stał się powszechnie znany dzięki jego licznym komentarzom i leczeniu pacjentów w czasie pandemii. Rok temu przeprowadzałem w Radio Newonce rozmowę z Dr Karaudą na temat jego pracy.

Organizatorami koncertu były następujące instytucje: Urząd Miasta Łodzi, Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi, Kościół Adwentystów w Łodzi, Łódzkie Centrum Wydarzeń, Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy / oddział łódzki przy Politechnice Łódzkiej, Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi oraz TOYA TV. Dr Karaudę wspierał Zbigniew Pietrzak, który od lat jest zaangażowany w różne akcje dotyczące WOŚP w Łodzi. Gwiazdą wieczoru był zespół Sound’n’Grace.

Cieszę się, że mogłem podobnie jak rok temu odwiedzić Łódź w związku z finałem WOŚP. W 2022 r. brałem udział w aukcji w łódzkiej Manufakturze. W tym roku podziwiałem artystów oraz niezwykłą publiczność. Tak świetnie zorganizowany koncert na dwa tygodnie przed wielkim finałem pokazuje jak wielką energią będziemy się cieszyli 29 stycznia 2023 r. To był świetnie spędzony wieczór z moją żoną Magdą.