Ostatnia audycja w Radiu TOK FM

6 lutego miała miejsce premiera ostatniego odcinka mojej audycji w radiu TOK FM – „BOS – Bodnar o Społeczeństwie”.

W każdym odcinku starałem się przybliżyć odbiorcom znaczenie podstawowych pojęć związanych z przestrzeganiem prawa, zwłaszcza tych, które pozornie wydają się oczywiste, a także pokazać spojrzenie moich gości na temat bieżących wydarzeń dotyczących praworządności, przestrzegania praw człowieka i kondycji społeczeństwa obywatelskiego. Poprzez rozmowy chciałem pokazać, że jeśli rzeczywiście chcemy żyć jak wolni ludzie w demokratycznym państwie to o edukację obywatelską musimy się troszczyć każdego dnia.

Gośćmi mojej audycji byli nie tylko eksperci i działacze organizacji społecznych, ale także osoby ze świata kultury i sztuki.

Od września 2022 r. do lutego 2023 r. udało mi się zrealizować aż 21 audycji. Wszystkie dostępne są w formie podcastów na stronie Tok Fm: https://audycje.tokfm.pl/audycja/513,BOS-Bodnar-o-Spoleczenstwie

Serdecznie dziękuję Redakcji TOK FM za zaufanie i za możliwość współtworzenia wspaniałej stacji radiowej. Dziękuję też wydawcy audycji, Tomaszowi Krzemińskiemu za genialną współpracę.

Dziękuję słuchaczkom i słuchaczom za zainteresowanie i za dobre słowo. Dziękuję wszystkim osobom, które mnie odwiedziły i od których mogłem się tyle nauczyć i dowiedzieć o tym, jak funkcjonuje polskie społeczeństwo.

Na sam koniec audycji wybrzmiał utwór napisany po zabójstwie Martina Luthera Kinga. Utwór o tym, że trzeba i należy marzyć, bo wtedy można zmieniać świat. O tym marzą goście dzisiejszej audycji. O tym marzę także ja.

„Tak długo, jak mężczyzna Ma siłę marzyć Może odkupić swoją duszę i latać”
Elvis Presley, If I can dream